perpakurye, perpa kurye, acilkurye, acilmotokurye, 222 22 50
 | Anasayfa | Hakkımızda |fiyat | İletişim |
 >> HİZMETLERİMİZ
 Motorlu Kurye
 Arabalı Kurye 
 Yaya Kurye
 Gece Kurye
 >> DESTEK
 Destek Formu
 

     

                                                               Hizmetlerimiz

       Size abone olarak vereceğimiz kurye hizmetine kdv dahil değildir, peşin fiyatlara ise kdv dahildir. Alım ve teslimat sırasında bekleme, ilk 5 dakika ücretsiz olup haricindeki beklemelerde bekleme ücretinin dakikası 1 Türk Lirasıdır. 
perpakurye, perpamotokurye, acil, expresmotokurye, kurye, perpakurye, şişlikurye, taks,m, gebze, anadolu, avrupakuryeGönderiniz kurye çantasını dolduruyorsa fiyat kurye ücretinin 2 katıdır. Expres gönderileriniz kurye ücretinin 2 katı olarak alınır. VİP Ekspres gönderileriniz kurye ücretinin 4 katı olarak alınır. Cumartesi günleri saat 13.00 ile 17.00 arasındaki gönderilerinizin fiyatı normal kurye ücretinin iki katıdır. Gönderileriniz normal hava ve trafik şartlarında ortalama 10 ile 30 dakika içerisinde alınır. Fiyat listemizdeki bölgelerin evrak teslim süresi, 1. bölge 1,5-2 saat haricinde kalan bölgelere ortalama 4 saat içerisinde alınıp teslim edilir, yakın bölgeler arasında bu süre adreslerin yakınlığına bağlı olarak azalmaktadır. Expres gönderilerde teslimat süresi normal sürelerin 1/2 kadarıdır.
Arabalı gönderileriniz kurye ücretinin 4 katı olarak hesaplanır.

 

  

  >> BİLGİ HATTI
 Bilmeniz Gerekenler
   

    Perpa kurye siz değerli kişi ve  kuruluşlara ucuz, hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet vermeye devam ediyor. Perpa kurye olarak amacımız her zaman size daha kaliteli hizmet vermek olacaktır,

    Perpa kurye olarak (2012) yılında fiyatlarımıza eski fiyattan devam ederek siz değerli kişi ve kuruluşlara kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyatla hizmet etmeye devam etmeyi sürdürebilmek amaçlarımızdan bir tanesidir.

    Perpa kurye siz değerli kişi ve kuruluşlara çalışma hayatınızda başarılar dileriz, birlikte çalışmak arzumuzdur.   

perpakurye, acil, expres, kurye, kargo, evrak, taşımacılık, şişli, taksim, gebze, kurye, perpamotokurye, okmeydanıkurye, leventkurye, avrupakurye, anadolumotorlukurye, perpa kurye
Nöbetçi kurye
Moto Kurye
perpakurye, motokurye, motorlukurye, acilkurye
 
.
Adres: Perpa Tic. Merkz. A Blok Kat.13 No:2128
Okmeydanı-Şişli/İSTANBUL
Tel: (0212) 222 22 50 - Fax: (0212) 222 22 78

email: [email protected]